Chata

Vo Vodáckom centre DRONTE v Nemeckej sa nachádza turistická chata, ktorá je prevádzkovaná celoročne. Kuchyňa je vybavená sporákom na PB, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, bojlerom na teplú vodu a samozrejme kopu riadu, hrnčekov, tanierov, poldecákov a iných potrebných vecí pre vybavenie kuchyne. K dispozícii je 60-litrový varný kotol na prípravu gulášu a iných sýtych polievok. Po dohode vieme pre Vás zabezpečiť čapovacie zariadenie na pivo, ktoré sa nachádza v priestoroch chaty. Spoločenská miestnosť je vybavená TV a rádiom a dnes už takmer samozrejmým pripojením na internet.. V zime so súhlasom majiteľa je možnosť používať krb na kúrenie drevom. Kapacita chaty je 28 lôžok v siedmych štvorposteľových izbách. Terasa na poschodí – príjemné posedenie počas slnečných dní. V chate na prízemí sa nachádzajú sociálne zariadenia, ktoré sú počas letnej sezony spoločné pre chatu aj táborisko. Pred chatou sa nachádza letná terasa.

Chata + táborisko

Vo Vodáckom centre DRONTE v Nemeckej sa nachádza turistická chata, ktorá je prevádzkovaná celoročne.

Kuchyňa je vybavená sporákom na PB, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, bojlerom na teplú vodu a samozrejme kopou riadu, hrnčekov, tanierov, poldecákov a iných potrebných vecí pre vybavenie kuchyne. K dispozícii je 60-litrový varný kotol na prípravu gulášu a iných sýtych polievok. Po dohode vieme pre Vás zabezpečiť čapovacie zariadenie na pivo, ktoré sa nachádza v priestoroch chaty.

Spoločenská miestnosť je vybavená TV a rádiom a dnes už takmer samozrejmým pripojením na internet.. V zime so súhlasom majiteľa je možnosť používať krb na kúrenie drevom.

Kapacita chaty je 28 lôžok v siedmych štvorposteľových izbách.

Terasa na poschodí – príjemné posedenie počas slnečných dní.

V chate na prízemí sa nachádzajú sociálne zariadenia, ktoré sú počas letnej sezóny spoločné pre chatu aj táborisko.

Pred chatou sa nachádza letná terasa.